אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

מוצרים למרחב המוגן

מציג 8 מוצרים למרחב המוגן מתוך 8

משפחות מוצרים לבחירה

מוצרים למרחב המוגן

 

דלתות, חלונות, פתחי חילוץ וצינורות למרחב המוגן

 

רב בריח גאה להיות החברה המתמחה במוצרים רבים המיועדים למרחב המוגן. אצלנו תמצאו דלתות ממ"דים, דלתות ממ"מים, דלתות ממ"קים, חלונות ממ"דים, חלונות ממ"מים, חלונות ממ"קים, צינורות איוורור ופתחי חילוץ ועוד. דלתות פלדה של רב בריח, חברת הדלתות הוותיקה בישראל, הן הבחירה הטבעית לא רק להגנה על בתים פרטיים, אלא גם לשמירה על מוסדות ומבני תעשייה וביטחון.

המצב הביטחוני בארץ דורש מכל מבנה להכיל מרחב מוגן. באזור התעשייה הדרומי באשקלון מפעל רב בריח – פלדלת למסגרות כבדה אשר כולו עוסק אך ורק בייצור מוצרים היועדים למרחב המוגן – ממ"דים, ממ"מים, ממ"קים. החברה מייצרת באיכות רבה ותוך עמידה בתקנים מחמירים דלתות ממ"ד, דלתות ממ"מ, דלתות ממ"ק וכן חלונות ממ"מ, חלונות ממ"ד וחלונות ממ"ק. המומחיות שלנו בתחום דלתות פלדה ומוצרי נעילה מתקדמים הביאה לכך שדלתות פלדה של רב בריח מותקנות במיטב המפעלים, המוסדות הציבוריים ומבני התעשייה והביטחון בישראל ובעולם ובחירת מוצרי רב בריח למרחבים המוגנים הביתיים או המוסדיים היא הבחירה הטבעית של קבלנים, מהנדסים ויועצי בטיחות.

 

 

למוצרי המרחב המוגן אשר מיוצרים במפעל רב בריח אישורי תקנים המחמירים ביותר תוך הקפדה חסרת פשרות על בטיחות ואיכות. דלתות הממ"ד למרחב המוגן הדירתית מיוצרים מפלדה איכותית, חיזוקי רוחב ומנעול טריקה עם לשונית מרכזית לנעילה אטומה בעזרת שני בריחים צדדיים. דלתות הממ"ד, דלתות הממ"ד ודלתות הממ"ק מסופקות בבחירה של שני גוונים – RAL9001  או RAL9016או בחיפוי בוינוריט לבן או שנהב מתוך הבנה כי המרחב המוגן הדירתי היום מהווה חדר אשר נמצא בשימוש בדירה. לכן פרזול דלתות ממ"ד שופר והדלת מסופקת עם ידית נירוסטה תיקנית ומעוצבת. מפעל רב בריח מתמחה גם בייצור צינורות אוויר מרותכים לבנייה רגילה או לבנייה מתועשת, חלונות ופתחי חילוץ, וחלונות נגד רסיסים.

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...