אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

מערכת סינון אוויר לביא "כיפת הברזל" המשפחתית שלכם

ספקו למשפחה שלכם הגנה מלאה במצבי חירום עם לביא – מערכת סינון אוויר לממ"ד מבית רב-בריח ותיהנו משקט נפשי ומאיכות חיים כל השנה.

  • רב-בריח
  • 15-08-2017

רגע לפני שאתם נכנסים לביתכם החדש...

על פי חוק, אישור אכלוס (טופס 4) מותנה, בין השאר, בהתקנת מערכת סינון אוויר לממ"ד, העומדת בדרישות מכון התקנים ופיקוד העורף. דרישה זו נובעת מהצורך להגן על תושבי ישראל בשעת חירום, כאשר העורף משמש מטרה לטילים קונבנציונליים או לטילים המצוידים בראש נפץ כימי או ביולוגי.

וכאן, מערכת לביא מבית רב-בריח, נכנסת לתמונה.

 

הביטחון שלכם בשעת חירום - בבית חדש ובממ"ד קיים

מערכת אוורור וסינון לממ"ד המותקנת בבתים חדשים ובבתים ותיקים כאחד, היא מערכת מצילת חיים.

לכן, חברת רב-בריח השקיעה משאבים רבים, על מנת לספק לכם מערכת אמינה, בטוחה, עמידה ואיכותית מתוצרת "כחול לבן", המיוצרת במפעלי רב בריח באשקלון ומלווה ב-10 שנות אחריות. מערכת לביא תשרת אתכם בנאמנות ותאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים טובה, גם בעת שהייה ארוכה בממ"ד.

 

מסיכות אב"כ? השאירו אותן בקופסה.

מערכת לביא המופעלת באמצעות חשמל או באופן ידני, יוצרת סירקולציה של אוויר בממ"ד ומסננת ביעילות את האוויר הנכנס לממ"ד ונפלט ממנו, באמצעות פילטר פחם מתקדם. איכות הסינון הגבוהה, מאפשרת לכם לשהות בחלל הממ"ד ללא מסיכות אב"כ – תכונה ההופכת את השהות הארוכה לנוחה ורגועה יותר - בעיקר עבור בני המשפחה הצעירים.

 

לביא איתכם בחירום ובשגרה

למרות המצב הביטחוני הלא יציב באזורנו, ימי החירום נדירים יחסית ולכן מערכת לביא תוכננה באופן המאפשר לכם ליהנות ממנה גם בימי שגרה, כאשר הממ"ד משמש כחדר מגורים, עבודה או משחקים. כל שנותר לכם הוא להפעיל את המערכת על מצב אוורור וליהנות מחלל נעים לשהייה בכל עונות השנה.

 

הבחירה הבטוחה של האדריכלים ומעצבי הפנים

לביא היא מערכת סינון לממ"ד הקטנה ביותר בישראל: 59/39/20 ס"מ בלבד - ממש כמו מזגן עילי ועיצובה משתלב בקלות בכל ממ"ד. בנוסף, היא מציעה התקנה גמישה וניתן למקם אותה במרחק של עד 2 מ' מאוגן כניסת האוויר בממ"ד ומשקע החשמל. לכן אין זה מפתיע שלביא היא המערכת המועדפת על המעצבים והאדריכלים בישראל.

 

רוצים לדעת יותר? מעוניינים לתאם התקנה? צרו קשר

 

 

רב-בריח מציגה את מערכת אב"כ הקטנה בישראל

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...