אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

דלתות ממ"ד

"נחש צפע", "צבע אדום", "שתו מים", "מסקנטייפ", "באבא בובה"... מאז ומתמיד, מדינת ישראל התאפיינה בחוסר יציבות ביטחונית, אך מאז מלחמת המפרץ, דבר אחד בטוח: בכל בית חייב להיות ממ"ד ובכל ממ"ד, חייבת להיות דלת ממ"ד איכותית מתוצרת רב בריח.

  • רב-בריח
  • 25-02-2016

דלתות ממ"ד רב-בריח – כל הידע בחטיבה אחת

את דלתות ממ"ד רב-בריח אין מייצרים בקו הייצור של דלתות הפנים או דלתות הכניסה של רב-בריח, אלא בחטיבת המסגרות הכבדה של רב-בריח. חטיבה זו מתמחה בתכנון, עיצוב וייצור דלתות ממ"ד ובמוצרי מיגון מתקדמים למרחבים מוגנים. הניסיון הרב שצברה רב-בריח, יחד עם העמידה הקפדנית בתקנים המחמירים ביותר, הם אלו שהפכו את דלתות ממ"ד רב-בריח למובילות בבניה הפרטית והציבורית ולמותג המועדף ע"י יועצי בטיחות, קבלני בניה ומהנדסים.

 

דלתות ממ"ד רב-בריח - אתכם בחרום ובשגרה

התקנת דלת ממ"ד של רב-בריח, תספק לכם ולבני משפחתכם מיגון מקסימלי בשעת חרום. כל דלת ממ"ד מבית רב-בריח מיוצרת ממשטחי פלדה איכותית במיוחד, המרותכים זה לזה ומצוידים בחיזוקי רוחב. עם זאת, ברב-בריח לא שוכחים שדלתות הממ"ד אמורות לשמש את בני המשפחה גם בימי שגרה ולשמש כדלת לכל דבר. לכן, דלת ממ"ד רב-בריח היא דלת ידידותית וקלה לשימוש גם ע"י ילדים, המשתלבת היטב בעיצוב הדירה, עם שני גווני צבע, ציפוי וינורייט או שנהב וידית נירוסטה דקורטיבית ותקנית.

 

דלתות ממ"ד – הביטחון מתחיל בהתקנה.

אם אתם עומדים לרכוש דלת ממ"ד או להחליף דלת ממ"ד שאינה תקינה או אינה אטומה, אל תתפשרו על איכות ההתקנה. מחלקת השירות של רב-בריח מעמידה לרשותכם צוות מומחי התקנה שהוכשרו והתמחו בהתקנת דלתות ממ"ד ע"י פיקוד העורף. רק דלת ממ"ד איכותית שהותקנה כהלכה ע"י אנשי מקצוע,

תספק לכם ולבני ביתכם מיגון מיטבי בשעת חירום.

 

 

למידע נוסף ולייעוץ בנושא דלתות ממ"ד והתקנתן, צור קשר. 

דלתות רב-בריח 

דלתות פנים מעוצבות 

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...