אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

מפתח וצילינדר LOCXIS לעולם בטוח יותר

אם אתם עוברים לבית חדש, או שצילינדר הדלת שלכם מחייב החלפה עקב תקלה, אובדן מפתח או נזקי פריצה, אל תתפשרו על הטוב ביותר עבורכם ועבור בני משפחתכם: לוקסיס LOCXIS– המפתח והצילינדר החדש של רב-בריח, המעניק לכם מיגון מרבי/

  • רב-בריח
  • 15-10-2015

העולם מתקדם ללוקסיס LOCXIS של רב-בריח

יותר ויותר משפחות בארץ ובעולם מרגישות בטוחות יותר עם לוקסיס LOCXIS- פסגת טכנולוגיית המיגון מבית

רב-בריח, אשר אינה מפסיקה לחדש ולהפתיע ומביאה אל פתח ביתכם טכנולוגיה מוגנת פטנט, המציבה סטנדרטים עולמיים חדשים בתחום הדלתות הנעילה והמיגון.

 

הדור הבא במוצרי המיגון והנעילה, כבר כאן!

מפתח וצילינדר לוקסיס LOCXISשל רב-בריח נותנים מענה מיטבי לניסיונות פריצה אלימים ולמצבים נפוצים בהם מפתח הבית, הנמסר לגורמים שונים כגון עוזרת בית, שיפוצניק או שמרטפית, משוכפל ובהמשך, משמש לפריצה קלה לביתכם בזמן היעדרותכם.

 

המפתח לתחושת הביטחון שלכם

מפתח וצילינדר לוקסיס LOCXISהעומדים בתו התקן הישראלי והאירופי, נותנים מענה מלא למצבי שכפול לא מורשה או פריצה, באמצעות מערכת מנגנוני הגנה מתקדמים:

 

·         לכל אריזת צילינדר ומפתחות מסדרת לוקסיס LOCXIS, מצורף כרטיס שכפול ייחודי, הנושא את קוד המפתח. כרטיס זה, אותו יש לאחסן במקום מסתור בביתכם, הכרחי בעת ביצוע שכפול ולכן, גורם שהשיג את מפתח ביתכם או הטביע את צורת המפתח המקורי בפלסטלינה, כפי שמתרחש במקרים רבים, לא יוכל לשכפלו ללא ידיעתכם.

 

·         שכפול מפתח לוקסיס LOCXISניתן לביצוע אך ורק ע"י מנעולנים שהוכשרו והוסמכו ע"י רב-בריח.

             בכך, אתם מבטיחים שמפתח ביתכם ישוכפל ע"י גורמים מקצועיים, אמינים ובעלי תעודת יושר מהמשטרה.

 

·         המבנה הייחודי ומוגן הפטנט של צילינדר לוקסיס LOCXISמבית רב-בריח, כולל פינים המונחים על קפיצים נעים, השונים זה מזה במבנה ובתצורה. מערך ייחודי מקשה על חשיפת קומבינציית הנעילה ועל יכולת השכפול ללא כרטיס השכפול.

 

·         במקרים רבים מתרחשת פריצה אלימה, במהלכה הפורצים קודחים בצילינדר באמצעות מקדחה. פין מיוחד המותקן בתוך צילינדר לוקסיס LOCXIS, מקשה על הפורץ בעת הקידוח, מעכב אותו ולמעשה, גורם לו לחפש דלת אחרת, קלה יותר לפריצה.

 

·         הטכנולוגיה המתקדמת של מערכת לוקסיס LOCXISמאפשרת יצירת אינספור קומבינציית מפתח ומערכות נעילה במאסטר, למיגון ברמת פרימיום בדלתות בטחון פלדלת ובמגוון רחב של פתרונות נעילה: מנעולי תליה, מנעולי זיז, צילינדר אירופי, Keywayועוד.

 

·         איכות הייצור חסרת הפשרות של לוקסיס LOCXIS, כמו כל מוצרי הנעילה והמיגון של רב-בריח, מבטיחה חוזק מכאני גבוה ועמידות מפני שחיקה וקורוזיה לשנים רבות.

 

 

עומדים להחליף צילינדר?

אל תסתפקו בפחות מהטוב יותר: לוקסיס LOCXIS. בטוח רב בריח!

 

 

מנעול רב-בריחי צילינדר לוקסיס

 

ניתן לבחור ראשי מפתח לוקסיס צבעוניים 

מפתח לוקסיס מבית רב-בריח

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...