אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

דלתות מתרוממות

חטיבת השערים של רב-בריח הוקמה עם רכישת חברת "פז-גל" המובילה בתחומה בישראל. בתום תהליך יסודי שכלל הרחבת קווי המוצרים וחידושם, רב-בריח מעמידה לרשותכם, יזמים, קבלנים, מהנדסים ובעלי מבני תעשייה, מרכזים לוגיסטיים, מפעלים, האנגרים, מחסנים ועוד, סדרת מוצרים מתקדמת לסגירה ואטימת פתחים שונים, באיכויות שרק חברת רב-בריח יכולה להציע.

  • רב-בריח
  • 17-09-2015

 

דלתות מתרוממות רב-בריח. השמיים הם הגבול.

בחטיבת השערים של רב-בריח תמצאו מגוון פתרונות איכותיים ובטוחים שישרתו אתכם היטב בכל משימה, כאשר המשותף לכולם היא יכולתם לספק הגנה מלאה לפתחים, להבטיח בידוד תרמי ואקוסטי, להציע חסינות בפני אש -כל זאת תוך שמירת אמינות גבוהה והפעלה ידידותית למשתמש.

 

דלתות מתרוממות רב-בריח ערוכות לכל משימה!

דלתות מתרוממותSpeedy המהירות מסוגן בישראל, המיועדות לחניונים, חדרים נקיים, ומתחמים ממוזגים, ומספקות פתיחה מלאה תוך 2 שניות, דלתות מתרוממות נגללות ואקוסטיות המצוידות בבידוד איכותי, דלתות מתרוממות דו-כנפיות לסגירת מבנים ברוחב מפתח של עד 30 מטר ובגובה של עד 10 מטר, דלתות פנלים מתרוממות,עשויות פח מגולוון עם שכבת בידוד או בלעדיה, אוטם שערים טלסקופי עשוי יריעות PVCמשוריינות וגמישות השומרות על טמפרטורת המבנה, שערים וגדרות פניאומטיים, מחסומי זרוע חשמליים באורך של עד שישה מטרים, ברוחב של עד 30 מטר, תריסי גלילה חסיני אש היוצרים מסך אטום בעת שריפה, וילונות אש ועשן עשויי סיבי זכוכית משוריינת העמידים בטמפרטורה גבוהה ביותר, משווי גובה הידראוליים לפריקת משאיות ומכולות, סורג נגלל נאסף עשוי פלדה מגולוונת, בהפעלה חשמלית לחנויות וחניונים, ורטיגל - שער ורטיקלי לגדרות ודלתות רב שלביות במבני תעשיה והנגרים בעלי מפתח של 30 מטר רוחב ועד 20 מטר גובה ועוד.

 

רב-בריח איתכם מהאפיון ועד השירות

הניסיון המצטבר של רב-בריח ומערך השירות המקצועי, היעיל והאדיב של החברה, מבטיח כי המוצר שתקבלו יענה בשלמות על הצרכים שהגדרתם בשלב אפיון הדרישות והצרכים.

כל פרויקט תכנון, ייצור והתקנה של דלתות מתרוממות מבית רב-בריח, מלווה ע"י מומחה מטעם החברה, משלב התכנון ההנדסי המתקדם המותאם לתנאים הקיימים בשטח, דרך הייצור האיכותי וההתקנה הקפדנית ועד השירות הטכני.

 

 

אתם מוזמנים לבקר בקטלוג של: דלתות מתרוממות, רב בריח. ולבחור את הדגם המתאים לכם!

 

כנסו לעומד הבית, בו תוכלו למצוא מידע מלא על מגוון דלתות של רב בריח

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...