אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

מנעולן 24/7

שירותי מנעולן

מנעולן מבית רב-בריח
שירות מנעולן מהיר ומקצועי לדלת הכניסה שלך.
חייג עכשיו 1-800-800-101
שירותי מנעולן מבית רב-בריח

 

אומרים – "ביתך הוא מבצרך" ואכן הבית הוא המקום הבטוח ביותר עבור כולנו. אנו עושים כל שניתן כדי להגן על ביתנו ומשפחתנו. לכן, אירוע פריצה או אובדן של מפתח יכול להיות אירוע מפחיד ולא נעים. חברת רב-בריח, המתמחה בדלתות כניסה ומוצרי נעילה כבר למעלה מ-40 שנה, רואה חשיבות עליונה בהגנה על הבית וחיזוק תחושת הביטחון של המשפחה. מלבד פיתוח, ייצור ושיווק של דלתות כניסה, דלתות כניסה מעוצבות, דלתות פריצה קרה, מוצרי נעילה ועוד לרב-בריח מחלקת שירות מנעולן אשר מספקת את כל שירותי הפריצה, החלפת מנעולים, בדיקת תקינות דלת, שכפולים ועוד, בצורה המקצועית והבטוחה ביותר.

 

לאחר אירוע פריצה או לאחר אובדן מפתח חשוב מאוד לוודא כי שירות המנעולן אשר מזמינים הביתה יהיה ממקום בטוח ואמין. מתן שירות מנעולן הוא מקצוע! לא כל אחד מוסמך ורשאי להעניק שירות מנעולן ולכן, בפנייה למחלקת שירות מנעולן של רב-בריח תוכלו להיות בטוחים כי אנשי המקצוע המגיעים אליכם הביתה הינם האמינים והמקצועיים ביותר שיש היום בשוק. מחלקת שירות מנעולן של רב-בריח עובדת 24 שעות ביממה עם כוננים מנעולנים אשר הוסמכו לתת את המענה והפיתרון המקצועיים והמהירים ביותר. חשוב לזכור, כאשר מנעולן מבצע פריצה של דלת, שכפול של מנעול או החלפת צילינדר – אתם נותנים לו את הכניסה לתוך הבית שלכם. לכן, אל תתפשרו, שירות מנעולן הינו עיסוק הדורש מקצועיות ומיומנות ויותר מכל – אמינות. כאשר תבקשו שירות מנעולן דרך מחלקת שירות מנעולן של רב-בריח תוכלו להיות בטוחים כי המוצרים המותקנים אצלכם בבית הינם מוצרי רב-בריח מקוריים וכי אנשי המקצוע אשר מטפלים לכם בבעיה הם אנשי המקצועי האמינים והמקצועיים ביותר הקיימים היום בשוק.

 

שירות מנעולן מבית רב-בריח

 

 

מספר טיפים שיעזרו לך לוודא שכי שירות המנעולן אותו הזמנת הינו השירות האמין והמקצועי מבית רב-בריח:

 

  1. חייג למספר הארצי של חברת רב-בריח: 1-800-800100. טלפונים ישירים שמפורסמים באתרי אינטרנט לא תמיד מפנים למוקד המורשה של החברה.
  2. בקש מהטלפנית את שם המנעולן אשר צפוי להגיע לביתך ואת מספר הטלפון שלו.
  3. וודא כי המוצרים אותם הוא מחליף הינם בעלי לוגו "רב-בריח מוצרי נעילה, ומוטבעים על גבי האריזה ולא מודבקים באופן אימפרוביזורי.
  4. וודא כי אריזת הצילינדר המקורית נפתחת לעינך ובה כרטיס שכפול (בהנחה ורכשת צילינדר לוקסיס) ומפתחות תואמים. ניתן לצפות במוצרי הנעילה המקוריים וכן באריזות הצילינדרים בקטלוג המוצרים של מוצרי הנעילה באתר.
  5. בדוק כי כמות המפתחות באריזה הסגורה היא כפי שהובטח לך על ידי הטלפנית.
  6. לפני יציאת המתקין מביתך, וודא כי כל המפתחות בידך וכי הם כולם תקינים.

 

 

 

נשמח לעמוד לשירותך בכל עת

גם בשירות מנעולן – תהיה בטוח שקנית רב-בריח

בהצלחה

 

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...