אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

מוצרי נעילה

מציג 12 מוצרי נעילה מתוך 80

משפחות מוצרים לבחירה

רמת מיגון

רב בריח - מנעולים לדלתות

 

 

הבשורה החדשה שמביאה חברת רב בריח מאפשרת ליהנות ממוצרי נעילה מתקדמים, וביניהם צילינדרים, מנעולים ומוצרים נוספים ולהתנסות בחוויה טכנולוגית שטרם נראתה בישראלחטיבת מוצרי הנעילה של המותג הוותיק והידוע רב בריח, מתמחה בתכנון, פיתוח וייצור איכותי של מנעולים, צילינדרים, מערכות נעילה מכאניות ואלקטרו מכאניות, מוצרי נעילה אלקטרונים, פרזול, מנעולים לדלתות ופתרונות נעילה משולבים. כמו כן, רב בריח מכשירה אנשי שירות מעולים להחלפת צילינדרים ומנעולים.

החטיבה החדשה היא תוצר של השקעה עצומה וחשיבה יצירתית שמטרתן להפתיע ולרגש את הלקוח. פתרונות בהתאמה אישית הם רק חלק מהיתרונות שמספקת חטיבת מוצרי הנעילה של רב בריח על מנת להעניק סל מוצרים רחב ומגוון, המספק מענה מושלם לכל צורכי הלקוחות - החל ממנעולים מתוחכמים לדלתות כניסה לבתים פרטיים ולדירות, דרך מנעולים לדלתות לעסקים וצילינדרים מתקדמים ועד לפתרונות מורכבים יותר לארגונים ובמוסדות ציבוריים. את מוצרי הנעילה של רב בריח תוכלו לראות כאן באתר רב בריח ובאולמות התצוגה השונים אשר בפריסה ארצית רחבה.

ההתאמה האישית כוללת גם שיקולים נוספים כמו: תקציב, פונקציונליות, הרגלי שימוש ועוד. הנבחרת האנושית העומדת מאחורי הצלחת מוצרי הנעילה החדשים כוללת צוות פיתוח המורכב מטובי המהנדסים בתחומים: מנעולים לדלתות, צילינדרים ופתרונות נעילה נוספים. צוות המחקר והפיתוח של רב בריח מעמיד סטנדרטים בינלאומיים בתחום הנעילה והביטחון. פתרונות נעילה אלו משמשים בתי מגורים, מוסדות, חברות עסקיות וארגונים מהמגזר הפרטי והעסקי.

בנוסף, צוות החברה כולל אנשי שיווק החיים את הצרכים המשתנים של השוק, מעצבי מוצר יצירתיים, עובדי ייצור, אנשי מכירות ומנהלה. נבחרת זו עושה הכל כדי להבטיח את שביעות רצון הלקוחות בכל שלב. לפלדלת רב בריח מחלקת שירות חדשה המספקת שירות כולל לדלתות פלדלת עם אנשי מקצוע מנוסים המספקים שירות מקצועי ואמין 24 שעות ביממה. בין השירותים המוצעים במחלקה: החלפת מנעולים לדלתות, החלפת צילינדרים, פריצת מנעולים לדלתות, החלפת ציפוי לדלת כניסה, התקנת מנעול כספת עליון לדלת, קיצור סף תחתון ועוד.

 

חטיבת מוצרי הנעילה של רב בריח שואפת להיות פורצת דרך בתחומה ולספק ללקוחותיה הנאמנים מוצרים מהמתקדמים ביותר בעולם, המשלבים בצורה הטובה ביותר ביטחון ובטיחות.

הערכים המנחים את החטיבה לכל אורך הדרך ומתווים את אופי פעולותיה הם:

אנשי השירות הינם בעלי ניסיון רב שנים במתן שירות של החלפת מנעולים, צילינדרים ונהנים ממוצרי האיכות הביטחון המקוריים של רב בריח.

להמשיך לעמוד בראש הקדמה הטכנולוגית.

לחדש בכל עת ולספק את המגוון הרחב ביותר של מוצרים איכותיים ומתקדמים ביותר.

להעניק חווית שימוש ייחודית ומרגשת, המתאימה לצרכי המשתמש ותורמת לשיפור איכות חייו.

לאפשר ללקוחות להמשיך ליהנות מפתרונות יצירתיים הן בפן הטכנולוגי והן בפן העיצובי.    

להשקיע כמה שיותר בהון האנושי, על מנת לאפשר סביבה יצרנית, יצירתית, יוזמת ואחראית. לשרת את הלקוחות בצורה הטובה והמהירה ביותר.

 

גם בשירות מנעולים לדלתות והחלפת צילינדרים – הכי בטוח שקנית רב בריח!

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...