אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

דלתות פנים


דלתות פנים מעוצבות

 

הבית הוא מקום המבטחים שלנו, בו אנו מוגנים, מרגישים בנוח ויכולים לנהוג בפשטות ולחזור ליסודות. את תחושת הנוחות הזו ניתן לבטא באמצעות קולקציית דלתות פנים מעוצבות לבית של רב-בריח, המשלבות קווים נקיים, פשטות לצד אסתטיקה ועיצוב המשלימים את היצירה הביתית שלכם. רב בריח, חברת הדלתות הותיקה בישראל מספקת פיתרון כולל בתחום דלתות לבית, דלתות מעוצבות לכניסה הראשית לבית, דלתות פלדלת (המותג המוביל של רב בריח) ודלתות פנימיות. דלתות לבית, דלתות פנים מעוצבות של רב-בריח מאפשרות לך להרגיש בבית.

 

בשנים האחרונות חל שינוי בשוק דלתות הפנים וניתן לראות יותר ויותר דלתות פנים מעוצבות לבית בצביעה או למינציה בהירה. בעבר דלת פנים מעוצבת לבית בציפוי פורניר שלטו בטעם המקומי אך בעשור האחרון דלת פנים פינתה מקומה לצבע בהיר– סגנון מינימאלי ולא עמוס בגוונים ובדוגמאות. גם המשקופים לדלת פנים עברו שינויים, שכן היום המשקופים לדלתות פנים מעוצבות לבית הינם ישרים ולא עגולים והפרזול האהוב הנפוץ ביותר הוא בצבע כרום. יתרון נוסף שניתן למצוא ברכישה של דלתות לבית הוא נעילה מגנטית, שקטה ועדינה, אשר מאפשרת טריקה שקטה ומסייעת למניעת הפרעות רעשים.
בתוך הדלתות מעוצבות הפנימיות של רב-בריח ניתן להתקין מנעול תפוס/פנוי. מנעול מסוג זה נהוג להתקין בדלתות לחדרים כמו חדרי השירותים או בחדרי רחצה והוא מנעול פונקציונאלי לבתים עם ילדים שכן ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ גם אם היא ננעלה מבפנים. עבור דלתות פנים יש לבחור ידית ממבחר הידיות המעוצבות של רב-בריח. ידית כזו תתאים לעיצוב הבית ולדלתות לחדרים. מבחינת תחזוקה, ניתן ורצוי לנקות דלתות לבית מבית רב-בריח באמצעות מטלית לחה. אין  צורך להשתמש בחומרי ניקוי חזקים.

 

דלתות במבצע – גם בתחום דלתות פנים אנו מציעים מבחר דלתות במבצע. המבצעים מתעדכנים מדי חודש ומאפשרים ליהנות מעסקה כוללת של דלתות פנים במבצע וכן דלתות במחירים משתלמים לחוץ הבית. מבצעי החברה מעודכנים בעמוד המבצעים ובסניפים. כדי להתעדכן באפשרויות דלתות לבית וכן דלתות במבצע של החברה, שלח טופס מעמוד צור קשר או התקשר לסניף הקרוב לביתך. גם בדלתות פנים וגם בדלתות מעוצבות אל תתפשר על פחות מרב בריח – דלתות מעוצבות לפנים הבית. קראו כאן באתר רב בריח על מבצעים אטרקטיביים על דלתות מעוצבות לפנים הבית ומוצרים נוספים ומצאו את הדלת הבאה שלכם במחירים אטרקטיביים ומשתלמים עבור מוצר המהווה תקן של איכות, ביטחון ועיצוב.

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...