אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

שאלות נפוצות

המידע באתר זה נכתב על ידי אנשי המקצוע של רב-בריח ומתייחס לדלתות רב-בריח באופן כללי. מאחר וכל פתח בכל בית/דירה שונה טכנית מהאחר, יש להתייעץ עם אנשי המכירות והנציגים הטכניים של רב-בריח לקבלת אינפורמציה מדוייקת ורלוונטית אליך.נשמח לעמוד לשירותך בכל עת, צוות רב-בריח

 • מה השיקולים בבחירת ידית בדלת הכניסה?
 • קיימים 2 סוגי ידיות המיועדות להתקנה על גבי דלת הכניסה: ידית קבועה או ידית נעה. בחירת סוג הידית תלויה בפונקציות השונות אותן היא אמורה למלא. פונקציה ראשונה הינה פונקציה עיצובית, הלקוח יכול לבחור האם מבחינה אסטטית הוא מעדיף ידית קבועה מעוצבת או ידית נעה מעוצבת. בנוסף, יש להביא בחשבון את מבנה הדלת, שטח הפנים שלה והעיצוב. כמו כן, במידה והדלת מיועדת למשפחה ובה ילדים המלצת החברה היא להזמין דלת בעלת ידית נעה, לעומת ידית קבועה, כיוון שבאמצעות הידית הנעה ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ במידה והיא נסגרת או נטרקת. במידה ועל גבי הדלת מותקנת ידית קבועה, לא ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ ללא מפתח.

  סגור
 • מה ההבדל בין ידית נעה לידית קבועה מעוצבת ?
 • ידית נעה מאפשרת את פתיחת הדלת כאשר הדלת טרוקה, אך לא נעולה. במידה ועל גבי הדלת מותקנת ידית קבועה לא ניתן לפתוח את הדלת, אלא באמצעות מפתח.

  סגור
 • מהו הפרזול המסופק יחד עם דלת הכניסה של רב בריח?
 • לכל אחת מדלתות הכניסה של חברת רב בריח נלווה פרזול הכולל  "רוזטה" לידית, "רוזטה" לצילינדר וידית נעה.

  הידיות הנעות מגיעות בגווני ניקל מוברש, במראה עגול או מרובע, בהתאם לרצון ולטעמו האישי של הלקוח.

  באפשרות הלקוח לשדרג את הידית הנעה בידית מעוצבת קבועה ולבחור מתוך מגוון רחב של ידיות מעוצבות אשר ישלימו וישדרגו את המראה המעוצב והיוקרתי של דלת הכניסה שנבחרה. כמו כן, יכול הלקוח לבחור בעצמו את מיקום הידית המעוצבת על גבי דלת הכניסה ובכך להשלים את מראה הכניסה האידיאלי מבחינתו. הידיות הקבועות אינן נכללות בפרזול הסטנדרטי של דלת הכניסה וכרוכות בתשלום נוסף.

  סגור
 • מהו מנגנון הנעילה של הדלתות הפנימיות?
 •  

  דלת הפנים מאובזרת במנעול מגנטי חדשני - בעת טריקת הדלת מגנט שולף את לשונית הדלת אל עבר המשקוף, כך שאין צורך בהזזת ידית הדלת, אלא בטריקתה בלבד. השימוש במנגנון המגנטי נוח במיוחד ובנוסף משלים את המראה הנקי, המעוצב והאלגנטי של הדלת.

  סגור
שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...