אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

שאלות נפוצות

המידע באתר זה נכתב על ידי אנשי המקצוע של רב-בריח ומתייחס לדלתות רב-בריח באופן כללי. מאחר וכל פתח בכל בית/דירה שונה טכנית מהאחר, יש להתייעץ עם אנשי המכירות והנציגים הטכניים של רב-בריח לקבלת אינפורמציה מדוייקת ורלוונטית אליך.נשמח לעמוד לשירותך בכל עת, צוות רב-בריח

 • האם דלתות החוץ והפנים מתאימות ועמידות בחשיפה למים?
 • על מנת לשמור על עמידות הדלת יש לפעול על פי ההנחיות הניתנות בעת הרכישה. יש להרחיק דלתות בחיפוי עץ, פורניר, פולימר או וינוריט ממגע עם מים באמצעות קירוי מלא.

  יש להגן על הדלתות מפני רטיבות (בעיקר בחדרי אמבטיה). חשיפה לרטיבות עלולה לגרום לפגיעה בלתי הפיכה בעיקר בדלתות עץ (התנפחויות, ריקבון וקילוף).

  סגור
 • כאשר מעונינים להתקין דלת כניסה חדשה בבית (בן פחות מ-10 שנים), מה ניתן לעשות עם המשקוף הקיים?
 • במידה והלקוח מעוניין להחליף את הדלת בלבד (ללא המשקוף, במשקופים מתאימים להתקנת דלת רב-בריח) הלקוח יכול לרכוש פח צבע תואם לצבע הדלת לטובת צביעת המשקוף.

  במידה והלקוח מעוניין לרכוש משקוף חדש התואם לדלת במקום משקוף קיים, ניתן להתקין משקוף כיסוי/חיפוי צבוע המתחבר בעזרת ברגים על המשקוף הישן. אופצייה נוספת התקנת משקוף בנייה (באחריות הלקוח לעקור את המשקוף הישן ולבטן משקוף חדש, ביטון משקוף חדש מצריך הסרת פס הריצוף וזאת בכדי שיתאפשר לקבור בתוכו את המגשר התחתון).

  ניתן להתקין משקוף צבוע, הכולל גם הלבשות (לפי תנאי השטח ובתוספת תשלום), אך מאחר ואין באפשרות הלקוח לשמור על תקינות הצבע מזמן התקנת המשקוף ועד לסיום פרוייקט השיפוץ או הבנייה, עדיף לבחור במשקוף בניה לא צבוע.

  בשלב א' ניתן  להתקין משקוף בנייה לא צבוע ובשלב ב', בסיום השיפוץ לצבוע אותו באמצעות פח צבע תואם שיירכש.

  סגור
שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...