אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

קהילה וסביבה

קהילה וסביבה

חברת רב-בריח היא חברה ישראלית שורשית, החייבת את הצלחתה לאמון הרב שרוכשים לה לקוחותיה לאורך השנים. המחויבות שלנו לקהילה בה אנו חיים ופועלים, מהווה עבורנו ערך עליון ולכן אנו, מנהלי החברה ועובדיה, משקיעים משאבים במתן תחושת ביטחון לקהילה ולסביבה שלנו, באמצעות מגוון פעילויות חברתיות ומיזמים התנדבותיים המשיקים לתחומי פעילותנו:

 

דלתות מעוצבות

מיזם התנדבותי לציון שנת היובל למבצע "הקש בדלת" אשר שילב יצירה, אומנות ותרומה לקהילה. במסגרת המיזם רחב ההיקף, העניקה החברה 50 דלתות למעצבי דעת קהל וסטודנטים לעיצוב, אשר עיצבו אותן באופן ייחודי. הדלתות המעוצבות והחתומות הוצגו בתערוכה והוצעו למכירה ע"י חברת רב-בריח. כל ההכנסות נתרמו לאגודה למלחמה בסרטן.

לצפייה בכתבה

 

חסות ותמיכה לג'ודאי נבחרת ישראל וסגן אלוף אירופה המכהן אורי ששון.

אורי ששון, המתמודד בקטגוריית המשקל של100 ק"ג ומעלה זכה במספר רב של תחרויות ומדליות בשנים האחרונות, בהן תואר אלוף ישראל, תואר בו הוא מכהן משנת 2007 ומכהן כאלוף אירופהמהלך זה ממשיך מדיניות של החברה לפיה היא תומכת ומעודדת מצוינות צעירים בספורט הישראלי במסגרתן אנו מאמצים את אורי ששון בתחרויות שונות וכמובן גם במשחקים האולימפיים בריו 2016 שיתקיימו בקיץששון, צפוי להתחרות בשנה הקרובה בשורה של תחרויות בינלאומיות באבו-דאבי, צרפת ועוד. וכמובן המשחקים האולימפיים בקיץ 2016 בריו.

 

חסות לפיתוח חדשני של ילדי בי"ס היסודי "היובל סידיס" ביהוד.

כחברה שחרתה על דגלה את ערכי העזרה לזולת, תמיכה בקהילה וקידום מוצרים מתוצרת "כחול-לבן", רב-בריח התגייסה לעזרתם של קבוצת תלמידי בית ספר, אשר פיתחו מוצר מקורי המסייע לקשישים המתקשים לפתוח את דלת ביתם. לצפייה בכתבה

 

תרומת דלתות במעונות לנשים מוכות

במבצע ארצי שערכה חברת רב-בריח במעונות לנשים מוכות - בהם תחושת הביטחון היא צורך חיוני, הוחלפו הדלתות הקיימות בדלתות בטיחות מוגנות, לרווחתן ולביטחונן של הדיירות.

 

הכשרות ומלגות

רב-בריח, הרואה בתעשייה הישראלית את התגלמותה של הציונות המודרנית, השיקה תוכנית הכשרה מקצועית לחיילים משוחררים המתגוררים אשקלון.

התוכנית, המיועדת לעולים חדשים יוצאי חבר העמים ובני העדה האתיופית נועדה לפתוח בפניהם אופק מקצועי ועתיד כלכלי. בנוסף, רב-בריח העניקה מלגות לסטודנטים תושבי אשקלון בהיקף של עשרות אלפי שקלים בשנה.

 

איכות הסביבה

רב-בריח רואה באיכות הסביבה ערך בעל חשיבות רבה. לכן, החברה משקיעה משאבים רבים בהטמעת הנושא בקרב עובדיה ובשילוב טכנולוגיות ייצור חדשניות, החוסכות חשמל ואנרגיה חלופית ועומדות בהוראות החוק.

הדלתות המעוצבות מתוצרת רב-בריח, עשויות מחומרים מתכלים וממוחזרים, המצמצמים ב-20% את צריכת חומרי הגלם בייצור. חומרים אלו אף מקנים לדלתות תכונות בידוד תרמיות גבוהות במיוחד, התורמות לחיסכון בצריכת האנרגיה לחימום ולקירור. בנוסף, הדלתות המיוצרות בחברה מצופות ונצבעות בחומרים המונעים זיהום סביבתי ועמידים לשנים רבות.

 

 


 

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...