אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

פלדלת - רב-בריח: סיפור המותג

פלדלת - רב-בריח: סיפור המותג

הסיפור שלנו מתחיל

בגברת מודאגת,

שני מנעולנים יצירתיים,

תעשייה ישראלית מפוארת,

יזם עם חזון והצלחה בינלאומית מרגשת.

 

 

השנים הראשונות

הכל החל בבוקר בהיר בשנת 1972... לקוחה נסערת נכנסה לבית המסחר למנעולים בו עבד אברהם בחרי וביקשה שיתקין בדלת ביתה ארבעה מנעולים שיחזירו לה את תחושת הביטחון שאבדה, בעקבות פריצה שחוותה.

בקשה תמימה זו הציתה את דמיונו של אברהם, אשר יחד עם ידידו משה דולב, פיתח מנעול רב-בריחי שהותקן במרכזה של דלת עץ ולאחר מכן בדלת עם ליבת פלדה. וכך, בשנת 1977, באה לעולם דלת ה"פלדלת" הראשונה ובכך נפתח עידן חדש ומהפכני בעולם פתרונות הנעילה והמיגון.

 

אתגרים ורכישות

עם זאת, הדרך לא הייתה קלה... המעבר מדלתות עץ לדלתות פלדה העמיד בפני אברהם ומשה אתגרים רבים. האמונה העמוקה בצורך בדלתות ביטחון, הובילה לשיפורים מתמידים ברמה הטכנולוגית ובעיצוב הדלתות ולקמפיין פרסומי שהפך את רב-בריח פלדלת למותג מבוקש בארץ ובעולם.

הצלחתה המרשימה של רב-בריח פלדלת לא נעלמה מעיני קונצרנים בינלאומיים מובילים ובשנת 2000 נרכשה חטיבת מוצרי הנעילה של רב-בריח ע"י התאגיד השוודי ASSAABLOY, תמורת כ- 65 מיליון דולר.

 

התחלות חדשות

בשנת 2008 נכנסה רב-בריח לקשיים ולהליכי חדלות פירעון ופעילותה נרכשה ע"י היזם שמואל דונרשטיין, אשר הפיח בה רוח חיים חדשה, בעזרת צוות הנהלה מקצועי וחדור מטרה.

עד מהרה הוגדרו לחברה חזון וערכים ברורים, הושקעו משאבים רבים במחקר ובפיתוח, הוטמעו קווי מוצרים חדשים ובוצע מיתוג מחודש - והתוצאות לא איחרו לבוא: רב-בריח הפכה למובילה בשוק דלתות ביטחון ומוצרי הנעילה בישראל וליצרנית דלתות הביטחון הגדולה בעולם, עם כושר ייצור של כ-250,000 דלתות בשנה!

 

צמיחה פורצת דרך

גם כיום, רב-בריח אינה נחה על זרי הדפנה והיא ממשיכה להתרחב לתחומים ולשווקים חדשים בתחום מוצרי המיגון והביטחון. בשנת 2011 הושקה חטיבת מוצרי הנעילה של רב-בריח, המשווקת כיום את מוצריה ב-50 מדינות בכל רחבי העולם. שנה לאחר מכן הוקמה חטיבת המיגון ובשנת 2013 רכשה רב-בריח את חברת "פז-גל" שהפכה לחטיבת השערים ברב-בריח. כחברה בעלת ראייה עסקית גלובלית, רב-בריח רכשה לאחרונה חברה קולומביאנית, המשמשת כמרכז הפצה למוצרי רב-בריח במדינות אמריקה הלטינית. בנוסף, כחלק מתהליך אסטרטגי שיוביל אותה למעמד של חברה רב-לאומית, רכשה רב-בריח 51% בחברה בריטית המפיצה את מוצריה באי הבריטי ובאירלנד וחברה באיטליה  העוסקת ביצור דלתות פנים המיועדות בעיקר ליצוא למדינות שכנות.

 

50 השנים הבאות

רב-בריח, תמשיך לספק לכל אחד מלקוחותיה הפרטיים, העסקיים והמוסדיים, מענה מושלם לצורך האנושי הבסיסי ביותר: תחושת ביטחון מלאה, המושתתת על תעשייה מתקדמת, חשיבה יצירתית והתאמה מלאה לצרכי הלקוחות.

 

 

 

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...